Упаковка селітри проводиться у зварні поліетиленові мішки або у чотиришарові паперові мішки з поліетиленовим вкладишем масою 50 кг, також спеціалізовані контейнери - біг-беги, масою 500-800 кг. Горловини відкритих поліетиленових мішків (після їх заповнення) повинні бути заварені, а відкритих паперових мішків - зашиті машинним способом.

Транспортування здійснюється як в підготовленій тарі, так і насипом. Упаковану у мішки селітру перевозять всіма видами транспорту, крім повітряного (через підвищену пожежну небезпеку), в критих транспортних засобах відповідно до правил перевезення вантажу, що діють на транспорті даного виду.

До того як вносити якесь добриво в грунт в саду будь-який садівник – і початківець, і досвідчений – має визначати, яким чином це краще зробити. На вибір того чи іншого методу впливає багато причин, від яких залежить ефективність добрива. Основними з цих причин є взаємодія добрив з грунтом, розміщення кореневої системи, зміст грунту в саду, кількість опадів і наявність зрошення. Коротко розглянемо будь-яку з причин …

Внесені в грунт фосфорні, калійні і деякі форми азотних добрив, до того як потрапити в рослину, зазнають складних перевтілень. Так, розчинні фосфорні добрива (суперфосфат), реагуючи з грунтом, перетворюються на нерозчинні малодоступні для рослин форми, які залишаються в місцях внесення. Такі добрива тим доступніші рослинам (особливо на наших кислих грунтах), чим з найменшою кількістю грунтових частинок вони стикаються. І навпаки, важкорозчинні фосфати (фосфоритне борошно) стають більш доступні рослинам, якщо відмінно перемішати з грунтом.