На сьогодні КАС (карбамідо-аміачна суміш) є одним з найпопулярніших азотних добрив. За дотримання технології внесення втрати азоту з нього мінімальні. Також перевагою є те, що добриво пролонгованої дії, завдяки наявності трьох форм азоту – нітратної, амонійної та амідної. До того ж ці три форми містяться в КАС у ідеальному співвідношенні, а тому це універсальне добриво застосовується в якості основного удобрення і підживлення в усі періоди вегетації та багатьма способами.

ПРАТ УкрАгро НПК має у своєму арсеналі обладнання для зберігання та відвантаження КАС на п'ятьох підрозділах: Любашівка, Одеської обл., Жашків Черкаської обл., Ромни Сумської обл., Чапаєве Полтавської обл., Стрижавка Вінницької обл.. Сучасні склади з новітнім обладнанням для швидкого вивантаження та завантаження КАС у автоцистерни дозволяють акумулювати до 13500 м.куб. добрив одночасно, що в ваговому виразі складає більше ніж 17,5 тис.тон КАС. За умови швидкого транзиту кожен з вказаних підрозділів може (на замовлення) відвантажувати споживачам КАС у гарячому стані. На підрозділах Любашівка та Жашків вже працює обладнання для підігріву КАС, на інших підрозділах такі системи запрацюють у 2015 році.

Компанія не зупиняється на досягнутому і реалізує проекти з розширення мережі та об'ємів поставок найпопулярнішого азотного добрива.