Розвиток цін на ринку України змушує багатьох керівників сільськогосподарських підприємств замислитися над питаннями: які культури вирощувати на перспективу, що не спричинять проблем з реалізацією; зростатимуть ціни на ринку чи залишаться стабільними? Питання про внесення мінеральних добрив на даний час не постає - тільки вносити! 

При внесенні мінеральних добрив ПРАТ «УКРАГРО НПК» марки «Урожай» врожайність сільськогосподарських культур зростає в середньому до 70%, а решта приросту забезпечується за рахунок інших агротехнічних заходів. За даними агрохімічних аналізів ґрунти України мають частіше низьку забезпеченість елементами живлення. Тоді як добрива – могутній і швидкодіючий засіб підвищення урожаю і поліпшення якості продукції сільськогосподарських культур. Поживні елементи мінеральних добрив надходять в ґрунт, потім в рослини і використовуються в процесах обміну речовин, визначаючи тим самим умови формування майбутнього врожаю, а також мають вплив на його якість. Дози добрив повинні визначатися із розрахунку повного забезпечення культури елементами живлення, наявності їх у ґрунті, коефіцієнту використання внесених добрив, величини запланованого урожаю та умов в яких вирощується культура.

Асортимент добрив та компаній постачальників досить різноманітний, але ПРАТ «УКРАГРО НПК» на протязі тринадцяти років є лідером з реалізації і виготовлення тукосумішей. Та виникає питання: які мінеральні добрива купувати прості чи складні? Вихід можна бачити у перевазі застосуванні комплексних змішаних добрив, які містять не менше двох поживних елементів, саме ці добрива у світовій практиці набувають все більшого застосування. Тукосуміші мають низку економічних переваг над простими добривами: низька ціна одного відсотка діючої речовини, зниження виробничих витрат на 10-11%, скорочення затрат праці на внесення однієї тонни добрив з 9 до 6 чол.-год., зберігання, зниження витрат на вантажно-транспортні роботи. Комплексні змішані добрива, які на відміну від простих, містять не фіксовану кількість поживних елементів, а ту, яка повинна відповідати біологічним вимогам культур і агротехнічним властивостям ґрунтів.

ПРАТ «УКРАГРО НПК» виготовить тукосуміш, яка задовольнить Вас ціною, а ваші ґрунти необхідними елементами. Якісний аналіз ґрунтів на макро- і мікро- елементи у поєднанні з розрахунками виносу поживних речовин з одиниці площі дає можливість розрахувати і виготовити тукосуміш «Урожай», яка дасть змогу отримати максимальний урожай і заощадить Вам гроші!

Недарма все частіше можна чути вислів: «Будуть добрива – буде й врожай».

Керівник регіонального структурного підрозділу №4 ПРАТ «УКРАГРО НПК», кандидат сільськогосподарських наук Кушніренко Микола Іванович